Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Poznań

Nic tak nie podkreśla kobiecego spojrzenia jak piękne długie rzęsy. Nie ma co ukrywać piękne, długie, geste i zalotne rzęsy to coś o czym marzy każda z nas. Wiedzą o tym też koncerny kosmetyczne które nieustannie prześcigają się w tym żeby uczynić nasze rzęsy jeszcze bardziej dłuższymi i gęstszymi.

Do tej pory by podkreślić nasze spojrzenie stosowałyśmy tusze i spirale do rzęs. Jednym z najpopularniejszych ostatnio zabiegów kosmetycznych stał się zabieg przedłużania rzęs. 

Przedłużanie rzęs Poznań

 

Przedłużanie rzęs

to świetny sposób na przedłużenie naszych rzęs jak również na zapewnienie sobie wygody podczas codziennego robienia makijażu. 

Sztuczne rzęsy przykleja się do rzęs naturalnych za pomocą antyalergicznego i całkowicie bezpiecznego dla oka kleju. Istnieje kilka metod przedłużania rzęs. Najpopularniejszą i najbardziej znaną jest metoda 1:1 do każdej rzęsy na całej jej długości doklejamy rzęsę syntetyczno-jedwabną, oczywiście podczas zabiegu przedłużania rzęs pamiętamy o odpowiednim doborze rzęs pod kątem ich długości, grubości czy profilu.

doczepianie rzęs

Zagęszczenie rzęs

Do metod objętościowych możemy zaliczyć metody 2:1, 3:1 itd. Nierzadko nazywanymi też metodami 2D, 3D. Metoda ta charakteryzuje się tym, że do każdej rzęsy naturalnej doklejamy 2,3 lub więcej rzęs. I jest to najlepsza metoda pozwalająca zagęścić nasze rzęsy. By nie obciążać za nadto naszych naturalnych rzęs do tej metody stosuje się rzęsy dużo cieńsze niż syntetyczno jedwabne np z norki syberyjskiej.

Jeśli chodzi o sam zabieg przedłużania rzęs trwa on w zależności od metody jak i rzęs klientki od 1,5 do 2 godz. Zabieg przedłużania rzęs jest całkowicie bezbolesny i nie jest szkodliwy dla naszych rzęs naturalnych bardziej niż ich codzienne tuszowanie i zmywanie płynem do demakijażu. 

Przedłużonymi w ten sposób rzęsami możemy cieszyć się przez okres od 3-5 tygodni. W tym czasie rzęsy  odpadają od powieki w sposób naturalny z rzęsami przedłużonymi. Nie jest to nic dziwnego, musimy pamiętać, że zarówno włosy jak i rzęsy również wypadają. Pamiętać należy również, że okres uzupełnienia możemy wydłużyć odpowiednio dbając o przedłużone rzęsy. 

Przedluzanieizageszczanierzes

By cieszyć się pięknymi, długimi rzęsami przez dłuższy okres czasu nie należy ich tuszować. Unikajmy moczenia oka (basen) jak również uważajmy z tłustymi substancjami w okolicach oka takimi jak np. mleczko do demakijażu.

Każda z Pań która miała choć raz przedłużone rzęsy zgodzi się ze mną, że to niezwykła wygoda i oszczędność czasu. Drugą zaletą tego zabiegu jest fakt, że żaden tusz do rzęs nie da nam takiego trwałego efektu.  

« 1 z 2 »